SVÍTÁNÍ - Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.

Archiv novinek a článků

Benefiční golfový turnaj SVÍTÁNÍ CUP je plnoletý!

Benefiční golfový turnaj SVÍTÁNÍ CUP, jehož cílem je hravou formou propojit svět zdravých a hendikepovaných dětí, letos vstoupí do světa dospělých!

Osmnáctý ročník akce, jejíž výtěžek je každoročně věnován Základní škole a Praktické škole SVÍTÁNÍ, která už více než čtvrtstoletí pomáhá dětem a mladým lidem s hendikepem, se uskuteční v sobotu 12. května 2018 od 9 hodin na golfovém hřišti ve Svobodných Hamrech.  

„Jde o jedinečnou příležitost, kdy se u skvělého sportovního zážitku potkávají naši žáci a klienti, jejich rodiče a sourozenci se zkušenými golfisty. Vedle charitativního přínosu má tato akce také důležitý integrační význam,“ konstatovala ředitelka školy SVÍTÁNÍ Miluše Horská, která je současně 1. místopředsedkyní Senátu Parlamentu České republiky.

„Turnaj se jako tradičně uskuteční na klubovém devítijamkovém hřišti par 72 s mnoha vodními překážkami, které je situováno v malebném údolí řeky Chrudimky na ploše 30 hektarů a těsně sousedí se souborem lidových staveb na Veselém Kopci,“ řekl prezident Golf & Country Clubu Svobodné Hamry Jan Peroutka.

Na programu bude turnaj hráčů, exhibiční utkání dětí ze SVÍTÁNÍ a VIP hostů. „Nebude chybět ani doprovodný program pro malé návštěvníky. Součástí akce bude i prodej výrobků a hry o ceny,“ upřesnila zástupkyně ředitelky školy SVÍTÁNÍ Markéta Hujerová.

Moderátorem bude známý bavič a zpěvák Josef „Píno“ Melen.

 

PODPOŘTE NAŠI SBÍRKU NA NOVÝ SVOZOVÝ AUTOBUS

Odešlete DMS - dárcovskou SMS - ve tvaru DMS SVITANI na tel. číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč. Děkujeme.

Kontakt

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s., Komenského 432. Pardubice. 530 03

Tel.: +420 466 049 911

E-mail: svitani@svitani.cz

IČ: 25 91 60 92

ID datové schránky: ypbsq9b

více...

Podporují nás

Město PardubicePardubický krajPomozte dětem

Jsme členskou organizací Koalice nevládek Pardubicka.

ESFCR

 

© 2018 Základní škola a Praktická škola Svítání, o.p.s.

Podpořeno z projektu Pomozte dětem organizovaného Nadací rozvoje občanské společnosti a Českou televizí.