Archiv novinek a článků

Benefiční golfový turnaj Svítání Cup uvede Josef Melen

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. a Golf & Country Club Svobodné Hamry pořádá už 17. ročník sportovně-charitativní akce Svítání Cup 2017. Jedná se o benefiční golfový turnaj, jehož výtěžek je každoročně věnován škole SVÍTÁNÍ. „Peníze budou použity na obecně prospěšné účely Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ, o.p.s., jež poskytuje vzdělání a navazující služby dětem a mladým lidem se zdravotním postižením,“ uvedla ředitelka Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ Miluše Horská, která je zároveň 1. místopředsedkyní Senátu Parlamentu České republiky. 

„Jde o jedinečnou příležitost, kdy se u skvělého sportovního zážitku potkávají žáci, jejich rodiče a sourozenci se zkušenými golfisty. Vedle charitativního přínosu má také důležitý integrační význam,“ sdělila zástupkyně ředitelky školy SVÍTÁNÍ Markéta Hujerová.

Turnaj se uskuteční v sobotu 13. května 2017 od 9 hodin na golfovém hřišti ve Svobodných Hamrech. Klubové devítijamkové hřiště par 72 s mnoha vodními překážkami je situováno v malebném údolí řeky Chrudimky na ploše 30 hektarů. Těsně sousedí se souborem lidových staveb na Veselém Kopci.

Na programu je turnaj hráčů, exhibiční utkání dětí ze Svítání a hostů. Nebude chybět ani doprovodný program pro malé návštěvníky. Součástí akce bude i prodej výrobků a hry o ceny, jejichž výtěžek poputuje škole SVÍTÁNÍ. Moderátorem dne bude známý bavič a zpěvák Josef Melen. 

PODPOŘTE NAŠI SBÍRKU NA NOVÝ SVOZOVÝ AUTOBUS

Odešlete DMS - dárcovskou SMS - ve tvaru DMS SVITANI na tel. číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč. Děkujeme.

Kontakt

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s., Komenského 432. Pardubice. 530 03

Tel.: +420 466 049 911

E-mail: svitani@svitani.cz

IČ: 25 91 60 92

ID datové schránky: ypbsq9b

více...

Podporují nás

Město PardubicePardubický krajPomozte dětem

Jsme členskou organizací Koalice nevládek Pardubicka.

ESFCR

 

© 2018 Základní škola a Praktická škola Svítání, o.p.s.

Podpořeno z projektu Pomozte dětem organizovaného Nadací rozvoje občanské společnosti a Českou televizí.