Archiv novinek a článků

Noc Grácií školy SVÍTÁNÍ bude plná překvapení

Večer plný překvapení. Tak by se dala charakterizovat letošní Noc grácií. O co půjde? O slavnostní galavečer Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ, který se uskuteční ve čtvrtek 2. listopadu 2017 od 19 hodin ve Východočeském divadle v Pardubicích.

„Akce je věnována všem, co nám v uplynulém školním roce pomáhali a podporovali nás. Díky nim jsme mohli uskutečňovat naše vize, naplňovat naše poslání a pečovat o ty, jimž osud tolik nepřál. Osobně mě velmi těší, že se i v dnešní době stále ještě najdou lidé s otevřeným srdcem, kteří jsou ochotni pomáhat, mnohdy i za cenu nemalých osobních obětí,“ uvedla Miluše Horská, ředitelka Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ, která už 25 let pomáhá dětem a mladým lidem s hendikepem. „Půjde o vyvrcholení oslav čtvrtstoletí existence naší školy,“ dodala Miluše Horská.

„Ocenění v podobě tří Grácií si ze slavnostního večera odnesou zástupci nominovaných organizací z komerční i neziskové sféry a v neposlední řadě též jednotlivci z řad významných osobností, rodičů a přátel školy a zaměstnanců,“ prohlásila Miluše Horská, jež je současně 1. místopředsedkyní Senátu Parlamentu České republiky.

„Své umění předvede skupina The Tap Tap, jedinečná kapela složená ze studentů a absolventů Jedličkova ústavu, ale také žáci a klienti školy SVÍTÁNÍ, a to

v překvapivých rolích,“ upřesnila zástupkyně ředitelky školy SVÍTÁNÍ Markéta Hujerová.

Celým večerem bude provázet Petra Beránková a Miroslav Hruban z Českého rozhlasu Pardubice. „Chystáme také exkluzivní módní přehlídku luxusních dámských kabelek Elega, které sama navrhla známá moderátorka, herečka a choreografka Dana Morávková. Nebude nouze ani o další překvapení, například v režii souboru Zubři,“ dodala Markéta Hujerová. 

Ve foyer divadla budou mít návštěvníci jedinečnou možnost zúčastnit se křtu kalendáře školy SVÍTÁNÍ pro rok 2018, jehož autorem je uznávaný pardubický fotograf Tomáš Kubelka.

Vstupenky na letošní Noc grácií je možné získat v předprodeji Východočeského divadla v Pardubicích nebo na webových stránkách www.vcd.cz.

PODPOŘTE NAŠI SBÍRKU NA NOVÝ SVOZOVÝ AUTOBUS

Odešlete DMS - dárcovskou SMS - ve tvaru DMS SVITANI na tel. číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč. Děkujeme.

Kontakt

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s., Komenského 432. Pardubice. 530 03

Tel.: +420 466 049 911

E-mail: svitani@svitani.cz

IČ: 25 91 60 92

ID datové schránky: ypbsq9b

více...

Podporují nás

Město PardubicePardubický krajPomozte dětem

Jsme členskou organizací Koalice nevládek Pardubicka.

ESFCR

 

© 2018 Základní škola a Praktická škola Svítání, o.p.s.

Podpořeno z projektu Pomozte dětem organizovaného Nadací rozvoje občanské společnosti a Českou televizí.