SVÍTÁNÍ - Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.

Archiv novinek a článků

Pardubická škola Svítání získala Cenu Ď!

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, která už více než čtvrtstoletí pomáhá dětem a mladým lidem s hendikepem, získala prestižní Cenu Ď!

„Tato cena vyjadřuje poděkování dobrodincům a mecenášům za podporu kultury, charity či za nejrůznější dobré skutky,“ konstatoval hlavní organizátor akce Richard Langer.

„Velmi si tohoto prestižního ocenění vážíme. Máme z něj velkou radost a moc za něj děkujeme,“ prohlásila ředitelka školy SVÍTÁNÍ Miluše Horská, která je současně 1. místopředsedkyní Senátu Parlamentu České republiky.

„Za nominaci na Cenu Ď vděčíme Střední odborné škole EDUCA Pardubice v čele s její ředitelkou Monikou Kohoutkovou. Jsme moc rádi, že jsme společně s našimi žáky a absolventy mohli toto ocenění převzít. Byl to krásný večer plný lidskosti, člověčiny a dojemných příběhů. Děkujeme organizátorům i za něj,“ sdělila zástupkyně ředitelky školy SVÍTÁNÍ Markéta Hujerová.

„Chtěli jsme poděkovat celému týmu ze školy SVÍTÁNÍ, který dělá velmi záslužnou práci. Patří jim za to obrovský dík,“ řekla ředitelka Střední odborné školy EDUCA Pardubice Monika Kohoutková během slavnostního vyhlášení Ceny Ď za město Pardubice, Pardubický kraj a Královéhradecký kraj, které se uskutečnilo v prostorách Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové.

Celostátní finále Ceny Ď, do něhož se škola SVÍTÁNÍ kvalifikovala, se bude konat 7. června v pražském Stavovském divadle.

PODPOŘTE NAŠI SBÍRKU NA NOVÝ SVOZOVÝ AUTOBUS

Odešlete DMS - dárcovskou SMS - ve tvaru DMS SVITANI na tel. číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč. Děkujeme.

Kontakt

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s., Komenského 432. Pardubice. 530 03

Tel.: +420 466 049 911

E-mail: svitani@svitani.cz

IČ: 25 91 60 92

ID datové schránky: ypbsq9b

více...

Podporují nás

Město PardubicePardubický krajPomozte dětem

Jsme členskou organizací Koalice nevládek Pardubicka.

ESFCR

 

© 2018 Základní škola a Praktická škola Svítání, o.p.s.

Podpořeno z projektu Pomozte dětem organizovaného Nadací rozvoje občanské společnosti a Českou televizí.