SVÍTÁNÍ - Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.

Archiv novinek a článků

Přivítejte jaro se školou SVÍTÁNÍ!

Přivítejte jaro se školou SVÍTÁNÍ, která už více než čtvrtstoletí pomáhá dětem a mladým lidem s hendikepem! Na různých místech Pardubic si na čtvrtek 22. března 2018 připravila JARO S AUTISMEM.

„Cílem je formou poutavého programu seznámit veřejnost s problematikou péče o osoby s poruchou autistického spektra,“ uvedla ředitelka Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ Miluše Horská, která je současně 1. místopředsedkyní Senátu Parlamentu České republiky. 

JARO S AUTISMEM bude rozděleno na čtyři části. V pobočce České pošty u pardubického vlakového nádraží si můžete od 9 do 17 hodin nakoupit výrobky žáků a klientů školy SVÍTÁNÍ s velikonoční tematikou na akci JARO NA POŠTĚ.

Z něj se vypravte na JARNÍ AUTISTICKOU STEZKU Palackého třídou! Pět stanovišť zážitkového autismu vás od 10 do 12 hodin dovede až do Atrium Paláce Pardubice. Ve zdejším kongresovém centru se těšte na JARNÍ AUTISTICKOU KONFERENCI, jejíž slavnostní zahájení se uskuteční od 11 hodin. „Jsme rádi, že pozvání na tuto akci přijala řada respektovaných odborníků,“ konstatovala zástupkyně ředitelky školy SVÍTÁNÍ Markéta Hujerová.

V přízemí Paláce vám škola SVÍTÁNÍ od pravého poledne až do 17 hodin namíchá JARNÍ AUTISTICKÝ KOKTEJL plný hudebních vystoupení, zajímavých rozhovorů a prezentací.

 

 

PODPOŘTE NAŠI SBÍRKU NA NOVÝ SVOZOVÝ AUTOBUS

Odešlete DMS - dárcovskou SMS - ve tvaru DMS SVITANI na tel. číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč. Děkujeme.

Kontakt

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s., Komenského 432. Pardubice. 530 03

Tel.: +420 466 049 911

E-mail: svitani@svitani.cz

IČ: 25 91 60 92

ID datové schránky: ypbsq9b

více...

Podporují nás

Město PardubicePardubický krajPomozte dětem

Jsme členskou organizací Koalice nevládek Pardubicka.

ESFCR

 

© 2018 Základní škola a Praktická škola Svítání, o.p.s.

Podpořeno z projektu Pomozte dětem organizovaného Nadací rozvoje občanské společnosti a Českou televizí.